Jsme moderní investiční společností a působíme nejen v Písku a jeho regionu. Znalost našeho regionu se stala základním kamenem úspěchů různorodých aktivit, které provozujeme. Naším posláním jsou investice do trvalého růstu, který směřujeme k dlouhodobému zhodnocení. Hlavními obory investic jsou informační technologie a reality včetně developerské činnosti, dále také zdravotnické služby či ekologické zemědělství.

Naší vizí je dlouhodobá

Stabilita

Růst

Ziskovost

Pro investice našich akcionářů a partnerů hledáme a rozvíjíme projekty, které budou z dlouhodobého hlediska vytvářet stabilní a bezpečné prostředí nejen v Písku. Rádi bychom se rovněž stali inspirací, impulsem a hybnou finanční silou pro hospodářský a kulturní rozvoj píseckého regionu a vytvářeli v něm příležitosti pro vzdělávání a růst mimořádně nadaných lidí.

1992

počátek

12

firem

125

zaměstnanců

Veškeré služby realizujeme na principu otevřenosti, proto jsou k dispozici všem, kteří sdílejí stejné či podobné vize jako my.

DSC_4973

David Vostarek

DSC_4987

Jaromír Grégr

Jednou z největších investic RGI je projekt Technologického centra Písek.

1
2
3
1

Hlavní kancelářská budova

2

Jedno z nejmodernějších datových center v České republice.

3

Restaurace v budově.

Hodnoty společnosti RG Investment

Architektura společnosti RGI stojí na třech hlavních pilířích, které umožňují dosahovat výsledků přinášejících trvalé zisky.

Partnerství

Záleží nám na obchodních partnerstvích, která jsou založena na loajalitě a spolehlivosti. Naším cílem je udržení trvalých vztahů stojících na vzájemné důvěře a dodržení slova.

Zodpovědnost

Dáváme přednost dlouhodobému pohledu na zájmy společnosti, regionu a obchodních partnerů. Řídíme se filozofií pozitivního patriotismu.

Zkušenost

Za naším úspěchem stojí nejen kvalitní nápady, ale i odvaha a připravenost k rozhodnutím, která umožňují záměry nejen uskutečnit, ale následně je udržet na špičce vývoje.